© 2023 by Knoll & Walters LLP. Proudly created with Wix.com

  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon

TERESA KOTWICKA

DORADCA PODATKOWY

W ramach Kancelarii kieruję działem prawa podatkowego i ubezpieczeń społecznych. Doradzam Klientom nie tylko przy prowadzeniu ewidencji finansowo-księgowych, ksiąg rachunkowych oraz rozliczeń podatkowych, czy w zakresie kadr i płac, ale również oferuję kompleksową obsługę biura rachunkowego i profesjonalną reprezentację przed organami podatkowymi. Gwarantuję wsparcie doświadczonych księgowych oraz staranne realizowanie wszystkich powierzonych prac.

Z uwagi na wieloletnie doświadczenie pomagam usprawniać zarządzanie firmą i polepszać efektywność prowadzonej działalności. W ramach dotychczasowej praktyki zawodowej zajmowałam  kierownicze stanowiska Głównego Ekonomisty, Głównego Księgowego, Zastępcy Dyrektora ds. ekonomicznych w przedsiębiorstwach prywatnych i publicznych, co pozwala mi szybko i celnie diagnozować problemy moich Klientów.

Jestem zwolennikiem nowoczesnych technik obsługi, tak aby doradztwo z zakresu podatkowo-księgowego  w możliwie najmniejszym stopniu obciążało bieżące funkcjonowanie firmy.

  • Absolwentka Wydziału Gospodarki Narodowej w zakresie ekonomiki i organizacji produkcji, finansów i rachunkowości  na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

  • Od 1998 r. doradca podatkowy.

  • Były Członek Zarządu Dolnośląskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych.

WYKSZTAŁCENIE