top of page

W ramach Kancelarii kieruje działem prawa podatkowego i ubezpieczeń społecznych. Doradza Klientom nie tylko przy prowadzeniu ewidencji finansowo-księgowych, ksiąg rachunkowych oraz rozliczeń podatkowych, czy w zakresie kadr i płac, ale również oferuje kompleksową obsługę biura rachunkowego i profesjonalną reprezentację przed organami podatkowymi. Gwarantuje wsparcie doświadczonych księgowych oraz staranne realizowanie wszystkich powierzonych prac.

Z uwagi na wieloletnie doświadczenie pomaga usprawniać zarządzanie firmą i polepszać efektywność prowadzonej działalności. W ramach dotychczasowej praktyki zawodowej zajmowała  kierownicze stanowiska Głównego Ekonomisty, Głównego Księgowego, Zastępcy Dyrektora ds. ekonomicznych w przedsiębiorstwach prywatnych i publicznych, co pozwala jej szybko i celnie diagnozować problemy Klientów.

Jest zwolennikiem nowoczesnych technik obsługi, tak aby doradztwo z zakresu podatkowo-księgowego  w możliwie najmniejszym stopniu obciążało bieżące funkcjonowanie firmy.

  • Absolwentka Wydziału Gospodarki Narodowej w zakresie ekonomiki i organizacji produkcji, finansów i rachunkowości  na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

  • Od 1998 r. doradca podatkowy.

  • Była Członkini Zarządu Dolnośląskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych.

WYKSZTAŁCENIE

bottom of page